دوره های آموزش های تخصصی

IELTS EXAM

دوره های آیلتس

Feb, 2018


کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی (IELTS-TOEFL) و برگزاری آزمون های آزمایشی شبیه سازی شده.
این پکیج ویژه کسانی است که قصد دارند در مدت زمان اندک برای امتحانات بین المللی آماده شوند یا قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند. این پکیج در 90 جلسه برگزار می گردد که برای آموزش این گروه سری کتاب های Complete IELTS تدریس میشود. کتاب های Complete IETLS یک مجموعه سه سطحی برای آموزش مهارت های آزمون آیلتس به همراه تمرین، مثال و پاسخ است. این مجموعه سه سطحی زبان آموز را به کمک موضوعات متنوع، برای کسب نمرات مختلف در آزمون آیلتس آماده می سازد. هر سطح از این مجموعه شامل یک کتاب دانش آموز به همراه فایل صوتی خواهد بود. نمره آزمون آیلتس عددی بین 1 تا 9 آست که هر یک از این کتاب ها مهارت های زبان آموز را برای یکی از این بازه های زیر تقویت خواهد نمود. Complete IELTS Bands 4-5 : سطح اول این مجموعه که در قالب 10 درس زبان آموز را برای سطح B1 و کسب نمره آیلتس 4 تا 5 راهنمایی خواهد نممود. Complete IELTS Bands 5-6.5 : سطح دوم این مجموعه که در قالب 10 درس زبان آموز را برای سطح B2 و کسب نمره آیلتس 5 تا 6.5 راهنمایی خواهد نممود. Complete IELTS Bands 6.5-7.5 : سطح سوم این مجموعه که در قالب 10 درس زبان آموز را برای سطح C1 و کسب نمره آیلتس 6.5 تا 7.5 راهنمایی خواهد نممود. شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که دور ها ی آموزشی آزمون های بین المللی را طی نموده اند و یا نیاز به تکرار در جلسه ی آزمون های بین المللی را دارند میتوانند از آزمون های آزمایشی شبیه سازی شده مرکز که همراه با Report و تحلیل های دقیق و ارائه راه کار های آموزشی برای تقویت نقاط ضعف از هر 4 مهارت زبان آموز میباشد استفاده نمایند.

TTC

دوره های تربیت مدرس (TTC)

Feb, 2018

دوره تربیت مدرس که TTC نامیده می شود اصولا برای داوطلبان تدریس در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی برگزار می گردد.دوره های مرکز آموزش شامل دوره های داخلی مرکز هستند.
مزایا
• یکدست شدن آموزش و بر طبق سیلابس استاندارد
• کنترل و نظارت بر رعایت استانداردها در تدریس داوطلبان
• عدم نیاز به تست چندباره در مراجعه به موسسات مختلف
شرایط و نحوه شرکت در دوره ها
• کلیه افراد علاقمند به تدریس زبان انگلیسی ابتدا می بایست در آزمون های ورودی دوره شرکت کنند که شامل 2 مرحله آزمون ( کتبی و شفاهی ) می باشد.
• داوطلبان ابتدا می بایست فرم درخواست شرکت در دوره مورد نظر را در موسسه پر نموده و مدارک مورد نظر را به پیوست ارائه داده و متعاقبا در دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی شرکت نموده است.
• پذیرفته شدگان می توانند در دوره شرکت نمایند.
شرایط فردی شرکت در دوره ها
• حداقل سن داوطلب 18 سال تمام
• دریافت حداقل نمره قبولی در آزمون های ورودی
• برخورداری از سلامت جسمانی و عدم مشکل تکلم و تلفظ حروف


کلاس های فشرده

برای آن دسته از زبان آموزانی که مایلند زبان انگلیسی را به دلایل مختلف از جمله مهاجرت یا مسائل کاری و دانشگاهی سریع تر بیاموزند ،پیشنهاد می شود. برنامه ی آموزشی و تعداد جلسات هر ترم کلاس های فشرده مانند کلاس های ترمیک بوده و تنها تفاوت در زمان برگزاری کلاس ها می باشد. این کلاس ها به صورت یک روز در میان با بازه ی زمانی 3 ساعته تشکیل می شود که هر ترم حدود 1 ماه به طول می انجامد و هر سال شامل 12 ترم آموزشی خواهد بود.

کلاس های خصوصی

این نوع کلاس ها برای افرادی که محدودیت زمانی برای گذراندن دوره ها دارند مناسب است ، مزیت این کلاس ها این است که تمرکز کار برخلاف کلاس های عمومی بر روی یک نفر است، در نتیجه حجم کار وکیفیت بالا رفته ومدت زمانی که شخص برای تمرین مطالب فرا گرفته شده اختصاص می دهد افزایش می یابد. این کلاس ها با توجه به نیاز و هدف زبان آموز در تمامی طول هفته وبا بازه ی زمانی متفاوت چه در مرکز و چه خارج از مرکز(منزل) برگزار می گردد.

کلاس های جمعه

آن دسته از زبان آموزانی که قادر به شرکت در کلاس در طول هفته نیستند ، می توانند در کلاس های جمعه شرکت کنند. برنامه ی آموزشی و تعداد جلسات هر ترم در این کلاس ها مشابه کلاس های طول هفته است با این تفاوت که دو جلسه کلاس پشت سر هم در روز جمعه در نوبت صبح (12:30-9:30 ) برگزار می گردد. هر ترم کلاس های جمعه 3 ماه طول میکشد و هر سال شامل 4 ترم آموزشی خواهد بود..