دوره های آموزشی دپارتمان بزرگسال

Four skills

دوره های چهار مهارتی

Feb, 2018


مؤسسه زبان مهر در گروه سنی بزرگسالان (18 سال به بالا) از کتاب های (American English File (Oxford university press برای دوره های ترمیک استفاده می کند، این کتاب ها زبان آموزان را در سطوح مبتدی، مقدماتی و متوسطه در هر چهار مهارت آموزش می دهد.سری کتاب های American English File ازبه روزترین و جدیترین دوره های آموزشی در زمینه تقویت مهارت های آموزشی میباشد. که مطابق با سیتم آمریکایی همراه با کتاب، فایل صوتی و تصویری میباشد. سیستم آموزش زبان مهر بر پایه ی جدیدترین یافته های متخصصین آموزش زبان بوده و تلاش ما بر این است که زبان آموز در فضای کاملاً دوستانه و بدون نگرانی وبا اعتماد به نفس به آموزش زبان انگلیسی بپردازد، هر چند قسمت عمده ی آموزش در کلاس انجام می پذیرد ، انجام تکالیف Workbook و سایر فعالیت های شنیداری با استفاده از CD ها و فیلم های آموزشی در منزل اجتناب ناپذیر است. این امر در برنامه آموزشی آموزشگاه گنجانده و توسط اساتید همواره مورد تأکید و بررسی قرار می گیرد.

Two skills

دوره های دو مهارتی

Feb, 2018


کتاب Speak Now یک دوره ی چهار سطحی آموزش مکالمه ی زبان انگلیسی می باشد که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده و مهارتهای برقراری ارتباط از طریــق مکالمه را به زبان آموزان آموزش می دهد.تمرکز اصلی این کتاب به روی مهارت های گفتاری ، شنیــداری و تلفظ زبان انگلیسی می باشد که می توان این کتاب را به عنوان کامل ترین منبع آموزش مکالمه ی انگلیسی دانست. همچنین تمرین هــای ویدئویی که در کتاب گنجانده شـده است زبــان انگلیسی را در زندگی واقعی و به صورت موقعیتی به زبـان آموز آموزش می دهــد. هر کتـــاب Speak Now شامل 32 درس دو صفحه ای با موضوعات متنوع در زندگی روزمره و کاری می باشد. این کتاب شامل موارد زیر است :
1-کتاب دانش آموز مشتمل بر 32 درس
2-کتاب تمرین منطبق بر کتاب دانش آموز
3-یک DVD شامل فایل های صوتی وVideo های کتاب دانش آموز


کلاس های فشرده

برای آن دسته از زبان آموزانی که مایلند زبان انگلیسی را به دلایل مختلف از جمله مهاجرت یا مسائل کاری و دانشگاهی سریع تر بیاموزند ،پیشنهاد می شود. برنامه ی آموزشی و تعداد جلسات هر ترم کلاس های فشرده مانند کلاس های ترمیک بوده و تنها تفاوت در زمان برگزاری کلاس ها می باشد. این کلاس ها به صورت یک روز در میان با بازه ی زمانی 3 ساعته تشکیل می شود که هر ترم حدود 1 ماه به طول می انجامد و هر سال شامل 12 ترم آموزشی خواهد بود.

>

کلاس های خصوصی

این نوع کلاس ها برای افرادی که محدودیت زمانی برای گذراندن دوره ها دارند مناسب است ، مزیت این کلاس ها این است که تمرکز کار برخلاف کلاس های عمومی بر روی یک نفر است، در نتیجه حجم کار وکیفیت بالا رفته ومدت زمانی که شخص برای تمرین مطالب فرا گرفته شده اختصاص می دهد افزایش می یابد. این کلاس ها با توجه به نیاز و هدف زبان آموز در تمامی طول هفته وبا بازه ی زمانی متفاوت چه در مرکز و چه خارج از مرکز(منزل) برگزار می گردد.

کلاس های جمعه

آن دسته از زبان آموزانی که قادر به شرکت در کلاس در طول هفته نیستند ، می توانند در کلاس های جمعه شرکت کنند. برنامه ی آموزشی و تعداد جلسات هر ترم در این کلاس ها مشابه کلاس های طول هفته است با این تفاوت که دو جلسه کلاس پشت سر هم در روز جمعه در نوبت صبح (12:30-9:30 ) برگزار می گردد. هر ترم کلاس های جمعه 3 ماه طول میکشد و هر سال شامل 4 ترم آموزشی خواهد بود..